Кошик
184 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Підбір автоматики для воріт орного типу

Підбір автоматики для воріт орного типу

Надійність експлуатації розпашних воріт багато в чому залежить від приводу, тобто автоматичної системи, що забезпечує відкриття і закриття стулок. Давайте більш детально розглянемо: що таке автоматика для розпашних воріт, як підібрати оптимальний вид приводу, і які типи механізмів, що забезпечують її роботу.

Грамотний вибір автоматики – запорука тривалої експлуатації воріт

Розпашні або в'їзні ворота – необхідний елемент захисту промислового об'єкта або приватній території. Завдяки сучасним технологіям, на більшість моделей воріт встановлюється автоматика.

Провідним елементом автоматики для стулок воріт є привід (механізм, що забезпечує їх рух, після натискання кнопки на пульті). За конструкцією і принципом дії розрізняють такі типи:

· Черв'ячний. Самий затребуваний і простий вид приводу, може відкриватися в обидві сторони. Рух стулок забезпечує черв'ячна передача. Переваги – низька вартість і безвідмовність, недоліки – це привід не встановлюють на широкі колони, що відкриваються всередину

· Важільний. На відміну від попереднього, його можна встановлювати широкі колони, з відкриттям стулок всередину. Вартість приводу трохи вище, однак, в іншому – це відмінне рішення.

· Підземний привід. Механізм забезпечує відкривання стулок у обидві сторони, він непомітний, так як розташовується в поглибленні. Характеризується підвищеним ступенем потужності. Має порівняно високу вартість, вимагає участь кваліфікованих фахівців під час монтування і встановлення.

· Гідравлічний. Цей тип встановлюють на промислових об'єктах. Він характеризується великим тяговим зусиллям, надійністю і підходить для важких стулок. Головний недолік – вартість.

Ми розібралися в конструктивних особливостях самих затребуваних приводів, тепер напишемо декілька слів про принцип підбору автоматики для воріт орного типу.

Алгоритм вибору має таку послідовність:

1. Визначення актуального типу приводу. Необхідно врахувати вагу і принцип руху стулок, а також місце розміщення механізму і загальну вартість, з урахуванням установки. Всі особливості приводів були згадані вище.

2. Розрахунок оптимальної потужності, а також інтенсивності використання. Дуже важливо, щоб система мала запас потужності – від цього залежить термін її експлуатації.

Велике значення має інтенсивність експлуатації, тобто відношення часу безпосередньої дії, до загального часу використання. Для побутових воріт, стандартним вважається показник у 25-30%, а для промислових – від 50% і вище.

3. Облік впливу вітрового навантаження. Ця характеристика має велике значення, особливо для великих за розміром воріт, так як при сильному вітрі може відбутися збій роботи. Розрахунок проводиться з урахуванням площі стулок і полотен матеріалу.

4. Необхідність кваліфікованого монтажу та наладки. Хороша установка виключає перекіс, нахил, тертя або перевантаження, що є гарантією довгої експлуатації без ремонту.

Отже, в процесі вибору автоматики, важливо не тільки звертати увагу на технічні характеристики системи, але і на особливості установки.

Для замовлення і монтажу автоматики або додаткових елементів для розпашних воріт, зверніться до нас! Фахівці компанії «Маркет Оскар» проконсультують і підкажуть, які найбільш актуальні для ваших воріт.

 

 

 

 

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner