Сучасні відкатні ворота представлені переважно консольними конструкціями. З її допомогою вдається домогтися максимально ефективної роботи без різних перешкод при відкритті і закритті воріт.
Інші аналогічні конструкції, як правило, мають або масивну верхню балку, або нижній рейок, який часто забивається пилом і сміттям і вимагає додаткового догляду.
Сучасні консольні ворота відкриваються і закриваються так сказати «на вазі». Головне підібрати підходящу фурнітуру, яка сьогодні складається з безлічі великих і дрібних елементів.
Це рейок, який нарівні з опорами здатний утримувати і при необхідності переміщати конструкції воріт. Направляючий профіль створений з урахуванням роботи з роликами, що помітно з його зовнішнім особливостям: боковини в нижній частині деталі трохи скошені, а нижня поличка, на яку і встановлюються ролики, повністю в горизонтальному положенні.
Рейки встановлюються в нижній частині труби каркаса із застосуванням зварювання.
Для її установки необхідно попередньо підготувати фундамент.
Ролики для таких опор виготовляються з полімерних матеріалів або металу. Кращими за якістю і зносостійкості вважаються сталеві конструкції (а пластикові і зовсім не підходять для нашого клімату). Що стосується самої опори, вона зазвичай оцинкована для більшої міцності і стійкості до корозії, підвищеної вологості і пошкоджень.
Після установки ролики поміщається всередину направляючого рейки.
Верхня пластина здатна підтримувати стулку вертикально і координувати правильну траєкторію руху роликів. У той час як нижній кінцевий ролик робить рух стулки більш плавним. На остаточному етапі установки нижній ролик заводиться під рейки і прикручується до них.
Дані елементи здатні підтримувати внутрішнього краю воріт, забезпечуючи найбільшу захист. Таким чином в закритому стані ворота не знаходяться на вазі, а міцно встановлені на уловлювач.
Важливо, щоб деталь була максимально міцною. Зазвичай уловлювач виготовляють з металу, товщиною від 4 мм, оскільки менш товсті вироби можуть погнутися в процесі експлуатації.
Дозволяє закривати напрямні рейки. Це перешкоджає потраплянню бруду і опадів всередину, через яких часто спостерігається корозія та проблеми в роботі роликів.
Это дополнительные детали, которые не входят в основной комплект. Они крепятся на швеллер при помощи сварки и способны заметно упростить регулирование положения створки. Это особенно актуально, если есть риск просадки фундамента и перекашивания створки.
Обычно устанавливаются замки с выкидным ригелем. Они препятствуют сдвижению створки и блокируют её. Обратите внимание на конструкцию из латуни, которая гораздо прочнее алюминиевой.
Автоматика для откатных ворот представлена такими товарами:
· привод с системой управления;
· система управління (випускається в багатьох видах);
· зубчасті рейки.
Вибрати всі комплектуючі для відкатних воріт Ви можете тут https://market-oskar.com.ua/g5134432-komplektuyuschie-dlya-avtomatiki. Пам'ятайте, що важливо знайти якісні, зносостійкі деталі, які підходять саме для вашого типу конструкції. Ретельно продуманий механізм для відкатних воріт буде виконувати свою роботу без перешкод і прослужить максимально довго.