Кошик
184 відгуків
Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Особливості використання пульта від шлагбаума

Особливості використання пульта від шлагбаума

Разом з сучасними технологіями процес відкриття і закриття воріт більше не вимагає від водія залишати транспортний засіб. За допомогою звичайного пристрою, яке з легкістю поміститися в кишеню куртки, кожен власник приватного будинку отримує можливість значно заощадити власний час, а також підвищити комфорт від користування прибудинкової території та гаража. Цим пристроєм є спеціальний пульт від шлагбаума або воріт, з допомогою якого користувач отримує можливість контролювати автоматику, що приводить конструкції руху.

Переваги подібного пристрою роблять його все більш популярним. Тому все більше людей звертається до фахівців, питаючи: що таке універсальний пульт від шлагбаума і як він працює?

Основні переваги використання автоматичних воріт і шлагбаум

Використання автоматики для відкриття воріт і шлагбаум має ряд істотних переваг. Перша з них полягає в більш високому рівні безпеки. Тепер недоброжелателю буде набагато складніше здійснити несанкціоноване проникнення на приватну територію.

Другою перевагою є комфорт. Щодня витрачати енергію на маніпулювання гаражними воротами ‒ це даремно витрачений час, який можна присвятити більш важливих справах. До того ж автоматика воріт відрізняється більшою надійністю.

Особливості використання гаражного пульта

Якщо вас цікавить, як використовувати пульт для шлагбаума або гаража, то в цьому випадку слід звернути увагу на кілька основних факторів:

· дистанція роботи пристрою безпосередньо залежить від рівня його заряду, тому господар пульта повинен вчасно змінювати батареї, щоб використовувати це обладнання на максимум можливостей;

· слід простежити, щоб на місці використання пульта між людиною і шлагбаумом відсутні певні перешкоди, які безпосередньо впливають на якість сигналу, що це можуть бути дерева, транспортні засоби або будь-які інші конструкції.

При купівлі пульта дистанційного керування воротами слід обов'язково звернути увагу на заводські характеристики. Саме там буде вказана максимальна дальність роботи пристрою. Але і про вищевказані фактори не слід забувати.

Основні рекомендації по використанню дистанційного пульта

Щоб пристрій змогло прослужити вам максимально тривалий термін, слід враховувати кілька факторів. З їх допомогою ви зможете уникнути повторної покупки, адже не завжди потрібний пульт досить просто відшукати.

До таких факторів належать:

·       не следует нажимать на кнопки пульта очень сильно, скорость работы ворот не зависит от этого, а вот таким способом повредить шлейф или микросхему очень просто, что обязательно сократит срок использование пульта;

·       бережно обращайтесь с корпусом, падение или слишком сильное на него усилие также может привести к поломкам;

·       если вы долго нажимаете на кнопку, а ворота остаются недвижимыми, то пришло время заменить батарейку, собственными нервами или сильным нажатием на кнопки вы никак не измените данную ситуацию.

Щоб підключити пульт до автоматики слід піднести його до приймача на певну відстань. Слід зазначити, що воно може дорівнювати декільком міліметрам, тому найкраще піднести пристрій максимально близько.

Щоб здійснити пульта зв'язку і приймача слід на тривалий період натиснути кнопку на пристрої (пульті). Після деякого часу встановлений індикатор проінформує вас, що зв'язка обладнання відбулася успішно.

Сам процес програмування відрізняється від пристрою до пристрою, тому обов'язково читайте інструкцію перед використанням пульта.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner