Брелок AT-4 має краплеподібну форму. Міцний металевий корпус. Зручно лежить в руці. Оснащений карабіном для кріплення. Динамічний код з частотою 433,92 МГц. Живлення 12V від батарейки 27A. Індикатор може бути червоним або синім, що пояснюється різними періодами випуску.
Тобто необхідний доступ до плати розташованої всередині електроприводу або шлагбаума. Для цього в откатном приводі необхідно зняти верхню частину корпусу, в орному - зняти кришку блоку, закріплену чотирма саморізами. Для шлагбаума - ключами відкрити дверцята стійки, зняти кришку боксу управління (з трьома кнопками), який розташований на дверцятах. Налаштування здійснюється через кнопку "LEARN" в блоці управління
*у застарілих версіях кнопку пульта необхідно було натискати два рази з паузою в секунду. Розташування кнопки дивіться на схемі в інструкції до вашого обладнання.
Не утримувати кнопку "LEARN" натиснутою більше 3-х секунд, інакше пам'ять приймача обнулиться без можливості відновлення.
Приймач шлагбаума An-Motors може бути вбудованим або зовнішнім (див. картинку)
Т. к. вбудована пам'ять зовнішнього приймача AR-1-500 становить 500 пультів, то на колективних об'єктах частіше ставлять його. Тому і настройку слід проводити від нього. Порядок ходу налаштування аналогічний як для приводу воріт Ан-Моторс.
Пульт Unicode-A прописується дистанційно і надійності не поступається фірмовому АТ-4. Забезпечує прийнятну дальність роботи, не менше 25 метрів.
У зручності, у першу чергу. Немає необхідності що-небудь розкривати. Кого-небудь викликати і оплачувати таку послугу. Власнику достатньо мати робочий брелок від якого і робиться дублікат. А ціна пульта Юнікод-А порівнянна з вартістю оригінального AT-4.
Купити універсальний пульт Unicode можна за цим посиланням