Кошик
184 відгуків
Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Приводи для відкатних воріт - основа надійності їх роботи

Приводи для відкатних воріт - основа надійності їх роботи
  • Підвісні. Привід встановлюється зверху, але потрібно враховувати, що таке розміщення ускладнює проведення сервісних робіт. Якщо ж привід розміщується знизу, то ворота необхідно додатково фіксувати. Необхідні додаткові елементи, які дозволяють переміщати стулку і така конструкція зменшує термін служби механізму.
  • Консольні. У 95% випадків встановлюються в підставі, але можливо також розміщення посередині. При такому типі приводу для воріт важливо забезпечити достатню міцність опорних стовпів і фундаменту. Має також значення ширина отвору і матеріал виготовлення воріт.
  • Рейкові. У більшості випадків встановлюються внизу, іноді трохи вище, оскільки не використовується фурнітура і зубчаста рейка кріпиться до каркаса за допомогою додаткового кріплення. Вага стулки припадає на рейку і фундамент, тому навантаження, випробовуване механізмом, найнижча.

В залежності від частоти використання, приводи для воріт розраховані на різну навантаження:

  • інтенсивну, з частим відкриванням і закриванням. Для такої роботи підійдуть моделі з масляною ванною і потребує змащування редуктора або з бесщеточным типом електродвигуна. Останні дозволяють використовувати ворота практично без зупинки, але їх вартість все ще досить висока;
  • швидкісну головною умовою якісної роботи таких приводів є режим без значних температурних коливань. Наприклад як для серії швидкісних приводів Nice Hi-Speed, від +4 до +24 градусів;
  • низьку приводи більше підходять для воріт, встановлених у дворі приватного будинку або на території з низьким трафіком. Їх рекомендується встановлювати і на важкі ворота, що мають велику інерцію. Оскільки швидкість відкривання їх невелика, зупинка стулки відбувається негайно, без шкоди для роботи механізму.

Який тип приводу для воріт вибрати?

Зверніть увагу на які параметри він розрахований і в якому режимі він працюватиме. При типовому прорізі від 3 м до 5 м і висотою до 2,5 м на відкатні ворота з консольним типом можна ставити приводи на 400-600 кг: Nice RB 600, Came BX-74, Doorhan Sliding-800, Gant IZ-600, FAAC 740, Genius Blizzard 500. При висоті понад 2,2 м і ширині прорізу більше 7 м, важкої стулці на 800-1300 кг: Nice RB 1000, Came BK-1200, Doorhan Sliding-1300, Gant IZ-1000, FAAC 741, Genius Blizzard 900. По особливостям обслуговування приводів особливого поділу немає. Вони всі вимагають періодичного догляду особливо в холодну пору року.

Маркет Оскар пропонує приводи для відкатних воріт різних модифікацій і типів від таких виробників: Nice, Came, Faac, BFT, AnMotors, Doorhan, Gant. Дане обладнання має офіційну гарантію і можливість установки його своїми руками. По вашій заявці наші фахівці виконають підготовку та професійний монтаж приводу будь-якого типу на відкатні ворота. Ми готові дати необхідну консультацію при виборі воріт та автоматики до них.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner