Кошик
184 відгуків
Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Підйомні гаражні ворота: підбираємо самостійно

Підйомні гаражні ворота: підбираємо самостійно

За типом руху гаражні ворота ділять на підйомні та розпашні (одностулкові, двостулкові). Кожен тип має свої функціональні і монтажні особливості. Секційні конструкції вважаються досконалими, зручними і простими в експлуатації. На відміну від орних воріт, не потребують додатковому місці біля гаража. Стулка підйомних воріт рухається вертикально, піднімається і фіксується під стелею. Підйомні ворота в гараж поділяють на: секційні, підйомно-поворотні та ролетні.

У секційних конструкціях полотно складається з сендвіч-панелей, які зсуваються під стелю, всередину приміщення. Теплоізоляція забезпечується шляхом заповнення міжпанельних простору утеплювачем. Це міцна конструкція, зручна, безпечна в експлуатації і досить стійка до злому. Для додання воротах певної стилістики, на фасад секції кріпляться декоративні елементи виготовляються з пластика, металу та навіть дерева. Для зручності, такі ворота обладнані автоматикою, яка буває стельової або вального. Комплект стельової автоматики складається з тягової рейки (з ланцюгом або ременем) і електроприводу. Вона, як правило, встановлюється на гаражні ворота для побутового (домашнього використання. Навальний (кріпиться на торсіонний вал) привід більш потужний. Його використовують, в основному, для підняття великих воріт, там, де відстань до стелі більше 80 см і тип підйому воріт не може бути стандартним. Обидва типи автоматики можна оснастити пультами дистанційного керування воротами.

Другий різновидом підйомних воріт, є ворота ролетного типу, в яких секції складаються з ламелей. Рухаючись вертикально полотно згортається в рулон (короб). Конструкція не займає багато місця, зручний, дешевше секційних, але володіє меншими міцнісними характеристиками (при використанні звичайного, а не воротного, 77 профілю). Рекомендується для отворів з низькою перемичкою або там, де стеля неоднорідний і немає можливості встановити інший тип воріт. З метою економії, фахівці рекомендують встановлювати ролети в неопалюваних приміщеннях.

Є ще один тип підйомно-поворотних воріт - щитові. Вони складаються з стулки-моноблока (щита), який піднімається за допомогою шарнірно-важільного механізму. Такий тип воріт вважається застарілим, має менший ресурс експлуатації оскільки використовує пружини розтягування і володіє меншою теплоізоляцією.

За бажанням замовника, ворота в гараж, за додаткову плату, можна оснастити хвірткою. Підйомні ворота з хвірткою, як правило, великі тому рекомендуємо їх робити автоматичними.

Ідеальні гаражні ворота повинні повністю виконувати покладені на них функції: максимально захищати приміщення та майно; бути простими, зручними і надійними у використанні. Оскільки для оснащення отвору тим або іншим типом ворітної конструкції, до нього висуваються певні вимоги, фахівці компанії Маркет Оскар готові безкоштовно проконсультувати вас ще на початковому етапі будівництва гаража. Ознайомитися з варіантами зовнішнього оформлення, кольором полотна і пропонованими нами виробниками можна в каталозі нашої продукції.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner