Найбільш популярні ворота в двір як правило, двох типів: откатні або розстібні. Зустрічаються й інші конструкції: ролетні, секційні, гармошка, підвісні та ін, але їх вибір частіше зумовлений специфікою отвору, тому зараз мова піде не про них. Стандартно, ворота виготовляються з металевої труби, яка формує каркас і згодом зашивається різними матеріалами. Каркас воріт, як правило, зварний, що робить його міцним і цілісним. Він стає надійною рухомий перешкодою двору і всього внутрішнього простору ділянки вашого будинку. Така конструкція повинна бути без вад, тому робиться на виробничому стенді, і вже в готовому вигляді доставляється на об'єкт замовника і встановлюється.
Які вибрати: відкатні , або розпашні?
Дворові ворота ми рекомендуємо робити відкотами. Вони займають мінімум місця, відкриваючись паралельно паркану, не вимагають особливого зусилля для відкривання і фактично не схильні до вітрових навантажень. Вони практичні. На стадії планування і проектування, фундаментні роботи можна провести разом з будівництвом огорожі і за короткий термін закрити від стороннього погляду весь периметр. Як тільки визначитеся з висотою і шириною отвору, що перекривається, типом зашиття паркану, сміливо запускайте в роботу ворота. Для того, щоб встановити їх потрібні готові фундамент і опорні стовпи, а для автоматизації підведений кабель живлення до місця встановлення електроприводу. Широкий вибір фурнітури для відкатних воріт дозволяє виготовити сучасну, гарну конструкцію, різної ваги і вигляду, а так само підібрати відповідну автоматику. Можна вбудувати хвіртку, тільки врахуйте, що переступати поріг (дорожній просвіт + фурнітура + каркас) висотою 15 сантиметрів не завжди зручно. До того ж, якщо ворота не високі, близько 1700 мм, тоді додатково доведеться пригнутися щоб пройти у ворота хвіртки. Неможливо встановити такий тип воріт тільки якщо ділянка перебуває під значним ухилом або місця для відкату немає.
Якщо місця вздовж паркану не вистачає, вздовж нього ростуть старі дерева, розташовані якісь комунікації та лінії, може особливості майданчика не дозволяють, ну або якщо ви любитель класики, тоді вам підійдуть розпашні ворота в двір. Вони буваю одностулкові або двостулкові, причому вид і ширина стулок на один і той же отвір можуть різниця. Для ниж важливі масивні та міцні стовпи, а так само міцний двухленточный (дворівневий) фундамент, щоб виключити провисання стулок, або дозволити їх регулювання. Автоматизувати ворота зі стовпчиками перерізом до 100 мм дешевше, а шириною в півтора чи два цегли - дорожче, оскільки доведеться використовувати автоматику важільного, а не лінійного типу. Вона не краще, вона для широких колон. І все ж, розчищати сніг вам доведеться частіше ніж на відкатних. Автоматика для розпашних воріт може не впоратися зі значним навантаженням і швидше корисного строку вийде з ладу.
Автоматичні в'їзні ворота в Києві та Київській області: завмер, розрахунок, продаж, телефони: 066-207-32-23, 068-846-72-93, 063-601-01-10