Кошик
179 відгуків
Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Пульт - зручний аксесуар управління для воріт або шлагбаума

Пульт - зручний аксесуар управління для воріт або шлагбаума

З кожним днем зростає попит на автоматичні ворота і шлагбауми, адже який водій не цінує безпеку і комфорт. Для зручної експлуатації автоматизованих систем найкраще використовувати пульти дистанційного управління.
Пульти дозволяють відкрити автоматику, не виходячи з машини, що особливо актуально, коли Ви поспішаєте або на вулиці погана погода. Незамінні такі пристрої і для людей з обмеженими можливостями.
Пульти Doorhan і Gant - одні з найбільш затребуваних і популярних моделей, які підходять для автоматичних гаражних, розпашних та відкатних воріт, шлагбаумів та ролетів відповідних фірм. Стильні пульти мають невеликі розміри, важать близько 16 м, дуже зручні і компактні, легко поміщаються в кишені або бардачок машини.
Кожна кнопка пульта впливає тільки на один певний вид автоматики. Відкрити або закрити шлагбаум або ворота можна простим натисканням однієї кнопки, вони миттєво почнуть плавний рух і звільнять Вам проїзд. Працюють пристрої при будь-яких погодних умовах (від -20 до +55 градусів).
Система управління пульта повинна поєднуватися з автоматикою шлагбаума або ролета, інакше пульт просто не буде працювати. В ідеалі автоматичні ворота і пульт повинні бути однієї і тієї ж фірми виробника.
Новий пульт завжди можна адаптувати до вже встановленої системи, просто прописавши потрібний радіокод в плату приймача. Інструкція по прив'язці пульта зазвичай додається в комплекті, можна скористатись допомогою фахівців з налаштування.
Універсальні пульти можуть бути двоканальними або чотириканальними, кількість каналів відповідає кнопок на пульті. Передача команд підтримується світлодіодною індикацією.
Пульти дистанційного керування Doorhan і Gant безпечні і надійні, вони мають динамічний код сигналу (частота 433 Mhz), а передавачі запрограмовані на мільйони комбінацій і не піддаються клонування.
Дальність дії пульта досягає 100 м і може мінятися залежно від завантаженості діапазону сторонніми шумами і природними перешкодами. Деякі моделі оснащені зручною кришечкою, що захищає кнопки від випадкового натискання в кишені або сумці.
Харчуються пульти від батарей 12В, заряду вистачає більш ніж на 3 роки щоденно використання. Деякі моделі мають ряд додаткових функцій, таких як підсвічування або самоблокировка.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner