Кошик
184 відгуків
Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Ремонт шлагбаума - заміна пружини балансувальної

Ремонт шлагбаума - заміна пружини балансувальної

Пружина є частиною балансування механізму стріли і розташовується усередині шлагбаумной стійки. Розтискаючи (або стискаючись як у моделі BFT MOOVI), вона дозволяє пристрою працювати плавно, швидко, зупиняючись у крайніх положеннях і без додаткового зусилля. Різноманітність конструкцій механізмів від різних виробників припускає наявність від однієї до трьох пружин різнотипного діаметра, форми, твердості, кольору і кількості витків. Навіть в одній лінійці компанії Came, наприклад серії Gard, для різної ширини перекривається проїзду, застосовується кілька їх різновидів.

Виды балансировочных пружин для шлагбаума

Что делать если она лопнула?

Прежде всего исключить дальнейшую эксплуатацию в автоматическом режиме для предотвращения повышенной нагрузки на другие узлы. Свяжитесь с инсталляторами оборудования или организацией, которая производила монтаж. Если стоимость диагностики покажется вам завышенной или вызвать специалистов оперативно не получается, можно произвести покупку и замену самостоятельно.

Где найти и как купить?

Інтернет магазин "Маркет Оскар" пропонує широкий вибір устаткування для автоматизації проїздів: гаражні та в'їзні ворота, автоматику і приводи, шлагбауми, запчастини та ремкомплекти від більш ніж десяти постачальників, таких як: Nice, AnMotors, Doorhan, FAAC та ін. Наші менеджери підберуть для вас необхідну деталь, проконсультують, запропонують послуги сторонньої монтажної фірми для проведення робіт. Все що потрібно, це знати модель вашого шлагбаума, зв'язатися з нами по електронній пошті, вайберу або телефоном зазначених в контактній інформації.

Заміна, покупка, ремонт балансувальної пружини для шлагбаума

Яким би надійним не був пристрій, незалежно від виробника, у ньому є елементи схильні до природного вироблення і мають свій ресурс корисного використання. Своєчасне сервісне обслуговування знижує ризик несподіваної поломки вузла балансування, попереджає і мінімізує збиток, пов'язаний з його виходом з ладу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner