Кошик
184 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Автоматика для розпашних воріт: лінійна або важільна?

Автоматика для розпашних воріт: лінійна або важільна?

Ці та багато інших питань виникають у кожного. Давайте розбиратися разом і по черзі. Припустимо у нас є двостулкові розстібні ворота, які відкриваються або на подвір'я або на вулицю. Ворота на петлях кріпляться до стовпа або колоні. Стовп має свої розміри і може бути зроблений як з металу, так і з цегли (полого або незбираного) або будь-якого іншого каменю. Стовп повинен бути армована, але може недобросовісні робочі «бовкнули» 15 см шар цементу на пінопластову затичку в самому верху, розповіли замовнику, що все ОК, забрали оплату і справа з кінцем. Всі об'єкти різні і підхід до автоматизації суто індивідуальний.

Важливі параметри для вибору автоматики розпашних воріт:

1) Габарити і маса стулки

Ширина і висота. Габарити каркасної труби. Зашита чи стулка у суцільну і яким матеріалом. Якщо вона гратчастого типу, то прут або профільна труба використовувалися для зашиття? Необхідно бути готовим відповісти на ці питання менеджеру ворітної компанії, який буде підбирати або радити вам комплект автоматики. Навіщо? На малюнку нижче ви можете побачити межі застосування різних видів приводів в залежності від довжини і маси стулки. У кожної моделі приводу розпашних воріт у різних виробників, вказані параметри використання та допустимого навантаження будуть різними (на малюнках представлені моделі автоматики зі стулками шириною до 1,8 і 3,5 метрів, вагою до 400, 500 і 600 кг)

Автоматика для розпашних воріт, межі використання

2) Габарити стовпів і розташування петель

Автоматика для розпашних воріт, межі використання

Відразу звертаємо увагу на відстань «З». Для лінійних приводів цей параметр повинен бути не більше 6 -12 см (в залежності від моделі: наприклад, для Came Krono це 6 см, для Came ATI 5000 це 12 см).

Якщо стовпи широкі ( півтора або два цегли) і відстань "З" більше, є два варіанти:

  • доопрацювати стовп, зробивши в ньому нішу і скоротивши відстань "З" до допустимого встановити лінійний привід. При неякісно зроблене стовпі може відбутися його руйнування.
  • вибрати важільний привід, який призначений саме для широких стовпів.

3) Напрям відкриття стулки: назовні, всередину або різноспрямований?

Саме від параметрів 2 і 3 залежить, якого типу автоматика буде використана - лінійного або важільного. При відкритті воріт назовні (на вулицю) кронштейн кріплення задньої частини приводу розташовується на поверхні стовпа, яка дивиться в отвір. Привід штовхає стулку від себе і при відкритих воротах розташований в отворі, заужая проріз, приблизно на 13-20 см з кожної сторони. Для відкриття воріт назовні краще вибрати лінійні приводи.

4) Вітрове навантаження – параметр, який враховується обов'язково. Становить 50 кг/м. кв.

5) Наличие стационарных упоров для створок. Мы рекомендуем их устанавливать и считаем обязательным элементом готовой площадки для распашных ворот.

6) И самое главное, на вопрос: "Какая автоматика лучше: линейная или рычажная?" - нельзя ответить однозначно. У каждого вида свое предназначение, разный тип действия приводного механизма (червячный и редукторный), разные трущиеся детали подверженные естественному износу, в общем, свои плюсы и минусы. В линейке любого производителя, будь то Doorhan, Nice, Faac или Came, имеются:

  • важільні приводи для великих і середніх колон, важких і легких кованих гратчастих продувають стулок;
  • високоінтенсивні приводи для промислового застосування. Бувають електромеханічні, гідравлічні або з бесщеточным типом двигуна
  • побутова автоматика орних одне/двостулкових воріт.

автоматика воріт лінійного та важільного типу схема

В інтернет магазині Маркет Оскар представлена автоматика для розпашних воріт Nice, Came, Faac, Roger, Doorhan та ін. Її вам запропонують, підберуть і змонтують з гарантією. Замовляйте з сайту, консультації за телефонами: 066-207-32-23, 063-601-01-10, 068-846-72-93

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner