Кошик
184 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Асортимент приводів і автоматики для воріт Nice (Італія)

Асортимент приводів і автоматики для воріт Nice (Італія)

Маркет Оскар є офіційним дилером італійської марки NICE в Україні і пропонує автоматику, приводи і комплекти для автоматизації воріт з гарантією 2 роки, які можна розділити на три групи:

Асортимент кожної з груп дозволяє найбільш оптимальним способом підібрати необхідну систему автоматики з пультами дистанційного керування і аксесуарами безпеки для кожного конкретного випадку. При необхідності, можна створити комплексну систему для автоматизації в'їзних (легких алюмінієвих або більш важких зварних, кованих конструкцій) та секційних воріт з управлінням єдиним пультом. Отже, почнемо наш огляд.

 

Автоматика для розпашних воріт Nice

в залежності від типу конструкції доступні:

 • лінійні приводи з черв'ячним валом серій: Toona, Wingo, Moby;
 • важільні приводи серії Hyppo, Pop і Hopp;
 • приводи підземної установки серії Metro.

Автоматика і приводи лінійного типу – один з найбільш популярних способів автоматизації для розпашних воріт. Використовується для автоматизації як приватних, так промислових воріт з високою інтенсивністю використання. Являє собою електромеханічний привід для розпашних воріт з двигуном 24 В постійного струму або 230 В змінного струму (залежно від моделі) і черв'ячним редуктором. Для управління редукторним двигуном використовується зовнішній блок управління. На випадок тимчасового відключення електроенергії передбачена можливість розблокування редукторного двигуна і переміщення стулок вручну.

Серія TOONA – одне з найбільш потужних рішень на ринку автоматизації розпашних воріт різної ширини.

TO 4016/P – привід з 230 В двигуном для автоматизації розпашних воріт зі стулкою шириною до 3-х метрів і масою до 800 кг. Ідеально підходить для важких воріт, а також для експлуатації в вітряних регіонах.

TO 5016/P – привід з 230 В двигуном для автоматизації розпашних воріт зі стулкою шириною до 5 метрів і масою до 1000 кг Ідеальне рішення для великих і важких воріт, для експлуатації в регіонах з підвищеним навантаженням, а також для стулок, що відкриваються назовні.

TO 7024 – привід з 24 В двигуном для автоматизації розпашних воріт зі стулкою шириною до 7 метрів і масою до 1700 кг Оптимальне промислове рішення забезпечує високу інтенсивність використання.

Автоматика для розпашних воріт NICE лінійного типу TOONA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серія WINGO – представлена двома комплектами, що включають два привода з 24 До двигунами, зовнішній блоком управління, радіоприймач з пам'яттю 256 пультів і двома пультами керування з динамічним кодом

WINGO 2024 KIT – комплект для автоматизації розпашних воріт зі стулкою шириною до 2-х метрів і масою до 400 кг;

WINGO 3524 KIT – комплект для автоматизації розпашних воріт зі стулкою шириною до 3,5 метрів і масою до 500 кг;

Серія WINGO – популярні комплекти для автоматизації воріт приватних, забезпечують високу інтенсивність використання, а також високий ступінь захисту від наїзду на перешкоду.

Автоматика для розпашних воріт Nice

 

Автоматика і приводи важільного типу – незамінний спосіб автоматизації хвірток або стулок розсувних воріт до 3 метрів при наявності широких стійок або колон, у разі глибокої посадки стулок розсувних воріт. Приводи для орних воріт даного типу відрізняються також простотою монтажу.

Серія POP – ідеально підходить для легких конструкцій з невеликими колонами, легко монтується і програмується, а також володіє широкими функціональними можливостями

 
Придбати привід серії POP можна в комплекті POPKCE/O до складу якого входять два приводи, вбудований блок управління і радіоприймач. Корисними додатковими аксесуарами можуть стати фотоелементи і сигнальна лампа. Приводи для орних воріт серії POP підходять для невеликих стійок і легких конструкцій зі стулкою до 2 метрів і масою до 250 кг. Автоматика для розпашних воріт Nice

Серія HYPPO - для важких кованих стулок і великих колон

 

Серія HYPPO представлена двома моделями приводів з двигунами на 24 і 230 Ст. Особливу увагу варто звернути на моделі з 230 В двигуном – HY7005, оскільки дана модель розрахована на автоматизацію розпашних воріт з масою стулки до 800 кг і шириною до 3 метрів! Управління приводами здійснюється зовнішнім блоком керування. Серія HYPPO – однакова модель як для правої стулки так і для лівої. Володіє тривалим терміном експлуатації завдяки виконанню механічних частин з металу.

Автоматика для розпашних воріт Nice

 

Автоматика для відкатних воріт NICE

Відкатні ворота – одне з найбільш популярних рішень для організації в'їзду на закриту територію. Установка відкатних воріт дозволить досягти економії місця для відкриття, а також дозволить використовувати ворота великих розмірів. Застосування автоматики для воріт створює не тільки додаткову зручність при експлуатації, але і є додатковим засобом безпеки, надійно блокуючи ворота в закритому положенні. Важливим плюсом використання автоматики є збільшення терміну експлуатації самих воріт за рахунок плавного переміщення приводом стулки при відкритті і закритті. Автоматизація руху підвищує безпеку експлуатації – стулка негайно зупиниться при виникненні ризику наїзду на перешкоду (при установці фотоелементів). Автоматизувати відкатні ворота за допомогою автоматики NICE можна навіть через деякий час після їх установки. Для правильного вибору необхідного електроприводу в першу чергу необхідно знати вагу стулки і передбачувану інтенсивність експлуатації (залежить від інтенсивності транспортного руху). Привід для відкатних воріт встановлюється на підготовлений фундамент. Для передачі крутного моменту від приводу до воріт використовується зубчаста рейка, яка кріпиться до стулки воріт.

Асортимент популярної автоматики Nice для відкатних воріт:

Серія ROBUS ― інтенсивні і функціональні відкатні приводи з двигуном 24 В для автоматизації в'їзних воріт з масою стулки до 1000 кг

Комплекти приводів RB 400 і 350 розраховані на відповідну вагу воріт. Зняті з виробництва з 2012 року

Приводи RB 600 і 1000 оснащені вбудованим блоком управління RBA3 (однаковий алгоритм роботи і налаштування для всіх приводів). Блок управління оснащений SM роз'ємом, завдяки чому можливе підключення приймачів SMXI (пам'ять 256 пультів керування) і сучасних приймачів OXI (пам'ять до 1024 пультів). Відмітними особливостями автоматики є:

 • Просте підключення завдяки системі BlueBUS (підключення аксесуарів двома проводами без дотримання полярності);
 • Сумісність з інноваційною системою управління і програмування Opera;
 • Програмований режим хвіртки;
 • Регульоване прискорення і уповільнення на початку і в кінці кожного маневру;
 • Температурний датчик, який регулює зусилля приводу в залежності від погодних умов;
 • Можливе підключення індуктивного кінцевого вимикача;
 • Можливе підключення акумуляторної батареї з вбудованим зарядним пристроєм;
 • Можлива синхронізація двох приводів (ведучий/ведений);
Автоматика для відкатних воріт Nice

 

Серія RUN ― приводи для автоматизації воріт вагою до 2500 кг

Приводи RUN 1800 2500 на відповідний вага стулки поставляються з вбудованим блоком управління, володіють невисокою швидкістю відкриття (в цілях безпеки і великою інерцією руху важкої стулки). Відмітні особливості серії RUN:

 • Автоматична корекція зусилля при зміні температури або швидкості;
 • Плавний старт і зупинка;
 • Програмований режим хвіртки;
 • Примусова вентиляція для збільшення інтенсивності роботи;
 • Програмований режим хвіртки (від 0.5 до 4 метрів з кроком 0.5 метра);
 • Можливість підключення індуктивного кінцевого вимикача RBA1;
 • Проста синхронізація 2х приводів;
 • Легке програмування за допомогою трьох кнопок;
 • Внутрішня діагностика: за допомогою підключеної проблесковой лампи вказуються можливі неполадки в системі (8 видів сигналів).
Автоматика для відкатних воріт Nice

 

Привід TUB - потужний промисловий трифазний привід для стулок вагою до 3500 кг

Підходить для промислового, але не інтенсивного використання. Відмітні особливості:

 • Довговічність і безшумність (шестерні зі сплаву сталі і бронзи);
 • Примусова вентиляція для підвищення інтенсивності експлуатації;
 • Можливість розширення базових функцій;
 • Можливість уповільнення;
 • Електромеханічний гальмо для усунення інерції воріт.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner