Кошик
141 відгук
Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет ОскарВалерий
УкраинаКиївулица Бориса Гмыри, 6
+38068 10 750 10
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38068 10 750 10

Як правильно підготуватися до виміру та монтажу вікон.

Як правильно підготуватися до виміру та монтажу вікон.

Замір та монтаж металопластикових та дерев'яних вікон - про найголовніше.

Отже, прийшов момент, коли ви зважилися поміняти вікна в своєму житлі, і неважливо пластикові це або ж дерев'яні вікна. Найголовніше, що б Ви точно знали, що Ви хочете отримати в кінцевому результаті. Для прорахунку віконної конструкції Ви повинні вказати менеджеру всі свої побажання по конфігурації і тепловим характеристикам майбутнього виробу. Припустимо, Ви визначилися з вибором компанії, а також матеріалом виконання, далі слід завмер.

Часто замовник не знає про те, які стіни біля його будинку. Тому простого дзвінка з описом свого вікна для замовлення необхідного вікна буде недостатньо. Повідомити конфігурації віконного отвору замовник, звичайно, може, проте встановити весь обсяг майбутніх робіт може тільки професійний працівник з досвідом роботи в цій сфері. Хороший фахівець повинен володіти аналітичними здібностями, бути обізнаним про майбутню віконної конструкції, а також мати особистий досвід установки вікон. Для того що б тому, хто заміряє провести якісний вимір Вам необхідно заздалегідь підготувати отвір а саме прибрати всі предмети, які можуть перешкоджати виміру і пересуванню спеціаліста. Як відбувається замір вікон? Спочатку вимірюється ширина вікна, це відбувається в нижній частині віконного прорізу. Висоту вікна потрібно виміряти двічі – ліворуч і праворуч. Як доводить практика, висота вікон ассиметрична. Віконний проріз буває з чвертями, це коли є виступ прорізу в зовнішній частині стіни. Після того як замірник зняв всі параметри отвору Ви повинні визначиться з конфігурацією відкриттів, характеристики склопакета, а також з вибором підвіконня й відливу якщо це потрібно. Далі слід остаточний розрахунок конструкції менеджером компанії (вікна або балконного блоку). Рекомендуємо Вам на момент підписання договору вказати менеджеру компанії про те, які у Вашому будинку існують тимчасові правила. Це може бути тиха година з такого по таке-то час, заборона гучних робіт у вихідні дні, щоб оптимізувати роботу монтажної бригади і звести до мінімуму незручності для мешканців будинку під час проведення монтажу/демонтажу.

Прийшов довгоочікуваний день установки вікон. А значить, що будуть проводитися певні галасливі будівельні роботи. Тому заздалегідь домовтеся зі своїми сусідами, що б надалі демонтажу та встановлення виробів не було непорозумінь. Вам необхідно підготувати достатні проходи для перенесення монтуються і демонтованих віконних (дверних) блоків. Зняти штори з карнизів. І забезпечити доступ до електромережі.

· Вимоги до кріпильних елементів. Кріпильні елементи призначені для жорсткої фіксації віконних блоків до стінних отворів і для передачі вітрових та інших експлуатаційних навантажень на стінові конструкції. Для кріплення віконних коробок до стінних отворів, в залежності від конструкції стіни і міцності стінових матеріалів, застосовують різні універсальні і спеціальні кріпильні елементи: розпірні рамні дюбелі металеві або пластмасові, в комплекті з гвинтами, гвинти можуть мати циліндричну або потайну головку, універсальні, пластмасові дюбелі зі стопорними шурупами, будівельні шурупи, гнучкі анкерні пластини (клеймера). Гвинти, шурупи і пластини виготовляють із сталі з антикорозійним цинковим покриттям. Кріплення віконних коробок анкерних пластин до стінних отворів на цвяхах не допускається. По закінченню робіт монтажники пояснять правила експлуатації виробів. Після ви зобов'язані провести огляд на предмет працездатності відкривання стулок, роботи фурнітури. Якщо у Вас немає ніяких зауважень, підписується акт виконаних робіт. От і Ви стали щасливим володарем бажаних світлових конструкцій.

Бажаємо вам удачі, правильного вибору і якісного монтажу.

З повагою,

«Маркет Оскар» ― роки успіху на службі у Вас.

Інші статті