Кошик
184 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Огляд автоматики для секційних гаражних воріт

Огляд автоматики для секційних гаражних воріт

Ви будуєте гараж або будинок з поєднаним гаражем або об'єкт промислового призначення? Природно ви плануєте встановлення секційних воріт, тому що на сьогоднішній день їм немає альтернативи по зручності, надійності та доступності. Але, як це часто буває, багато хто з нас в цілях економії беруть не "повний пакет" достоїнств. Зокрема, багато люди економлять на купівлі автоматики для воріт. На наш погляд, це неправильне рішення замість економії тягне за собою дещо більші витрати. І ось чому: з часом радість від нових секційних воріт стає не повною, оскільки в один прекрасний день вам все ж набридне виходити з машини і прикладати фізичне зусилля для їх підйому/опускання. А якщо ще й погода буде несприятливою, то ви неодноразово пошкодуєте про своє рішення і пообіцяєте собі в самому найближчому майбутньому таки встановити автоматику. Ось тут-то і починаються "зайві" витрати, яких ви могли уникнути спочатку. Справа в тому, що компанія продавець, в яку ви швидше за все і зверніться, візьме з вас додаткову плату за її установку. В залежності від компанії сума може коливатися від 30$ до 80$, а в деяких випадках аж до 150$ (залежить від віддаленості об'єкта, складності монтажу додаткових аксесуарів, виробника). Але ж майже таку ж суму ви вже витратили на монтаж! Виходить що ви двічі за нього платите, тоді як якщо б ви відразу придбали автоматику, то її встановлення вже була б сплачена спочатку! Тобто початкова установка автоматики дає не тільки комфорт, але і відчутну економію! А якщо врахувати й інші її переваги, такі як: надійність, компактність, простота в управлінні, додаткове освітлення і т. д., то єдино правильним рішенням буде саме таке!

У цій статті ми спробуємо дати вам всю необхідну інформацію для правильного вибору автоматики для секційних воріт. Слід знати лише кілька особливостей.

  1. Призначення секційної автоматики. Залежно від призначення, приводи для гаражних воріт поділяються на стельові та вальні. Перші переважно використовується на побутових об'єктах, таких як гараж, де площа конструкції, а отже і вагу полотна не настільки великі. Бальна використовується на воротах з великою площею, а отже з великою вагою, тому і застосовується переважно на об'єктах промислового призначення.
  2. Высота полотна. У каждого привода есть ограничение использования в зависимости от максимально допустимой высоты панелей, при которой он будет эффективно их тянуть. Как правило, оно распространяется на потолочную автоматику, но в редких случаях ограничение есть и у вальной автоматики.
  3. Площадь ворот. При работе каждый привод прикладывает определенное тяговое усилие, которое напрямую зависит от веса полотна, а следовательно и от его габаритов. Естественно, что у потолочных приводов максимально допустимое значение намного меньше чем у вальных.
  4. Інтенсивність роботи. Якщо побутова автоматика використовується кілька разів в день, то промислова автоматика швидше за все буде працювати з високою інтенсивністю. Дуже важливо вибрати привід, який зможе задовольнити цю вимогу і буде працювати безперебійно.
  5. Скорость открывания. Данная особенность также затрагивает в основном промышленные секционные ворота. При бытовом использовании скорость открывания для многих не играет важной роли, так как открывается гараж 2-4 раза в день. Но производстве или складе зачастую дорога каждая секунда. В частности, в пожарном депо или станции скорой помощи, каждая секунда промедления может играть решающую роль. Поэтому очень важно подобрать правильную автоматику, которая будет удовлетворять всем требованиям по скорости.

Вышеизложенные факторы помогут вам подобрать качественную секционную автоматику, призванную удовлетворить ваши потребности и служить вам долго и без перебоев. Но выбирая всегда помните, что не все производители отличаются добросовестностью. Самое главное – это надежный производитель. Ниже представляем вашему вниманию список некоторых секционных комплектов, являющихся лидерами продаж:

Краткая сравнительная таблица моделей автоматики и приводов для гаражных ворот
  Самая надежная Самая популярная Самая доступная
Потолочная Nice Spin21/22 Nice Spido, Came VER, FAAC D600/1000 Gant GM, An-motors ASG, Doorhan Sectional Pro
Бальна Came CBX, Doorhan Shaft Nice SOON і SUMO, An-motors ASI, Gant KGT,

Вдалої вам покупки!

Самий широкий асортимент приводів і автоматики для секційних гаражних воріт пропонує інтернет магазин Маркет Оскар. Весь спектр робіт: ремонт, монтаж, гарантія. Звертайтесь за телефонами: 066-207-32-23, 068-846-72-93, 063-601-01-10 або на електронну пошту globalcokiev@ukr.net.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner