Кошик
184 відгуків
Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Вибираємо секційні гаражні ворота Алютех

Вибираємо секційні гаражні ворота Алютех

Вибір гаражних воріт є одним з головних аспектів при плануванні і дизайні будинку. Сучасні архітектори при плануванні будинку заздалегідь вибирають тип і колір гаражних воріт і обов'язково вписують їх у майбутній дизайн будинку. Адже по суті гаражні ворота, займають чималу частину фасаду будівлі і при вмілому дизайні найчастіше відтягують на себе увагу, тим самим впливаючи на оцінку і враження від всього будинку в цілому. На сьогоднішній день існує чимало виробників гаражних воріт. Всі вони пропонують широкий спектр кольорів, типів панелей, технічних рішень, варіантів монтажу і ще багато інших опцій. Звичайно домовласники, для яких гроші не проблема, воліють мати щось оригінальне й індивідуальне, за що готові викласти чимало грошей. Але що робити людям, які обмежені в коштах, але при цьому хочуть мати красиві, якісні, надійні, безпечні і найголовніше доступні ворота?

Представляємо вашій увазі гаражні секційні ворота Алютех. Працюючи довгі роки на ринку України, компанія Алютех розробила лінійку колірних і технічних рішень для воріт, а також сендвіч панелей, які входять в стандартний ціновий діапазон і покликані задовольнити потреби і побажання кожного клієнта, а саме:

  • палітра з восьми стандартних кольорів і трьох кольорів під дерево;
  • більше 10 типів панелей і варіантів їх зовнішньої обробки;
  • найтепліші сендвіч панелі з усіх доступних в Україні;
  • безпека за найвищими Європейськими стандартами.

І всі ці «ключі» практично в одну ціну! Тобто ціна на ворота залежить тільки від їх розміру! Вибираючи ворота Алютех, ви отримуєте високу якість за доступною ціною. Доступні стандартні види панелей включають в себе такі типи як: мікрохвилі, S - гофр, М-гофр і L-гофр (див. малюнок). Також за невелику націнку ви можете замовити сендвіч панель типу – фільонка. Завдяки класичному дизайну, фільончасті ворота безсумнівно додадуть аристократичність вашому будинку.

До 2014 року ворота Алютех випускалися тільки з 45 мм панеллю і було доступно три серії воріт які легко було розрізнити за механізмом їх підйому:

  1. Standard - пружини розтягування. Перевагою даної серії є доступність. Установка воріт серії Standard на отвір шириною до 3,5 метрів і висотою до 3 метрів, дасть вам можливість додаткової економії.
  2. Classic – торсіонні пружини. Перевагою даної серії є потужна пружина дозволяє піднімати і опускати ворота шириною до 6 метрів і висотою до 3 метрів з дивовижною легкістю.
  3. Промислова серія - використовується для отворів промислового типу, призначення і розмірів. Відрізняється високими технічними характеристиками при великих розмірах і вазі воріт.

Починаючи з 05.14 компанією був запропонований новий продукт - бюджетні ворота Алютех TREND, в яких застосовується нова панель товщиною 40 мм, інший тип напрямних, ущільнювачів і оцинкованими петлями, роликами і кронштейнами. Вони також доступні з двома різними видами пружин і в промисловому варіанті. Щоб легше розібратися з усіма пропонованими воротами, був здійснений ребрендинг назви серій були перейменовані.

На сьогодні пропонуються:

  1. Алютех Класик - класична серія воріт з товщиною панелі 45 мм - доступні з пружинами розтягування та торсіонним механізмом;
  2. Алютех Тренд - ворота з новими панелями товщиною 40 мм, два варіанти пружин на вибір;
  3. Алютех ПроТренд і Відсоплюс - промислові ворота з панелями 45 і 40 мм відповідно.

Компанія Алютех гарантує безперебійну і гладку роботу воріт будь-якої серії, а гарантія на пружини становить 25000 циклів. Тим самим, ворота Алютех, завдяки стандартизації цін на «опції», зробила секційні ворота надійним, якісним, а головне-доступним елементом вашого будинку.

Менеджери компанії Маркет Оскар будуть раді проконсультувати вас по будь-якому питанню, а також допоможуть з вибором воріт, монтажем і доставкою. Звертайтесь за телефонами: 066-207-32-23, 068-846-72-93, 063-601-01-10

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner