Кошик
184 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Фотоелементи та сигнальні лампи для безпечної роботи автоматичних воріт

Фотоелементи та сигнальні лампи для безпечної роботи автоматичних воріт

Ви вирішили нарешті встановити автоматику на ваші ворота? У передчутті цієї події ви вже уявляєте собі як будете під'їжджати до будинку і автоматичні ворота відкриватимуться не виходячи з машини, простим натисненням кнопки? Картина приваблива. Але необхідно врахувати всі параметри автоматики ще перед установкою, щоб мрія не перетворилася в кошмар...

При встановленні автоматики на ворота одним із самих основних параметрів є безпека при їх використанні. Оцінка безпеки враховує:

 • Тип воріт. Для кожного типу воріт існують свої індивідуальні зони потенційної небезпеки.
 • Розташування воріт. Зона видимості дії воріт.
 • Інтенсивність використання. В залежності від частоти використання заходи безпеки можуть бути змінені.
 • Тип користувачів. Не секрет, що громадська власність виходить з ладу частіше і швидше, так як користувачі часто не несуть жодних матеріальних витрат.
 • Потенційні небезпеки. Враховується потенційна небезпека для оточуючих будівель, предметів, а також транспортних засобів і людей.

Для безпечної роботи автоматичних воріт ми радимо використовувати такі засоби безпеки:

 • Фотоелементи. Є первинним і основним засобом безпечного використання воріт. В основному встановлюються на стовпах по краях отвору. Принцип дії простий: між двома фотоелементами проходить інфрачервоний промінь. При появі перешкод в отворі, промінь переривається і посилає сигнал «стоп» приводу. У деяких випадках це також є сигналом «назад», тобто привід почне рух у зворотному напрямку. Для деяких об'єктів, виробники радять встановлення 2-х і навіть 3-х комплектів фотоелементів, так як зона дії воріт може бути недоступною для однієї пари. Наприклад: при відкритті розпашних воріт, фотоелементи на стовпах з боків отвору не покривають зону повністю відкритих воріт.
 • Сигнальна лампа. Як і фотоелементи, відноситься до пристроїв безпеки. Її основна функція полягає в світлової сигналізації під час руху воріт. Лампу бажано встановити таким чином, щоб її було видно з вулиці та з двору. Так само сигнальна лампа виконує роль індикатора справності системи. Наприклад: якщо лампа блимає, а ворота не рухаються, ви можете оперативно вимкнути двигун і запобігти його перегрів. Або якщо лампа блимає більше покладеного, то вона попереджає про якусь несправність, опис якої ви можете знайти в інструкції з експлуатації автоматики.

Прийнявши ці нескладні заходи безпеки, ви можете спокійно, а головне безпечно користуватися вашими воротами. Але пам'ятайте, що повна безпека буде тільки у разі дотримання таких простих правил, покликаних запобігти такі випадки:

 • Не намагайтеся пройти або проїхати через ворота під час їх руху. Дочекайтеся їх повної зупинки.
 • Не зупиняйтеся в отворі воріт без крайньої необхідності.
 • Не дозволяйте дітям гратися поблизу автоматичних воріт .
 • Зберігайте всі пульти для воріт або шлагбаума в недоступному для дітей місці.
 • Не користуйтеся дистанційним пультом, якщо ворота не в полі зору.
 • Не намагайтесь перешкоджати руху воріт під час роботи.
 • Не намагайтеся модифікувати ворота або системи автоматизації воріт, після установки.
 • У разі будь-якої несправності вимкніть джерело живлення і зв'яжіться з компанією-продавцем.

Маркет Оскар пропонує якісну автоматизацію ваших воріт. Весь спектр обладнання та робіт з гарантією в Києві та Київській області. Звертайтесь за телефонами: 063-601-01-10, 068-846-72-93, 066-207-32-23 або на електронну пошту globalcokiev@ukr.net.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner