Кошик
141 відгук
Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет ОскарВалерий
УкраинаКиївулица Бориса Гмыри, 6
+38068 10 750 10
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38068 10 750 10

П'ять причин встановити автоматику для воріт

П'ять причин встановити автоматику для воріт

Існує безліч плюсів від автоматизації воріт. Розглянемо лише п'ять основних, які дозволять вам розставити всі крапки над "треба".

  1. Удобство. Подъезжая к дому в дождливую или снежную погоду после тяжелого рабочего дня, последнее что вы захотите сделать это выйти из машины, открыть ворота, проехать на территорию, снова выйти и закрыть ворота. С автоматизацией ворот весь этот процесс займет несколько секунд и при этом не будет необходимости выходить из машины. Нажав кнопку на пульте ДУ вы не только не покидаете комфорт машины, но и будете уверены, что ворота надежно закроются за вами. Кроме того вы в состоянии открыть свои ворота для друзей и семьи, не выходя из вашего дома.
  2. Безпека. Безпека є однією з основних причин занепокоєння для багатьох домовласників. Один із способів підвищити безпеку вашого майна – автоматизація воріт. Автоматичні ворота надійно захистять ваше майно від небажаних гостей, а також дадуть можливість самому контролювати доступ на вашу територію.
  3. Спокій. Кожен батько в першу чергу турбується про безпеку своїх дітей. Коли дитина грає у дворі, батьки із занепокоєнням стежать щоб він не вибіг на вулицю, де часом буває жвавий рух. Автоматизація воріт поверне вам спокій та дасть можливість контролювати вхід і вихід, так як без вас дитина не зможе відкрити ворота.
  4. Естетика. Автоматичні ворота безсумнівно додадуть стиль і вишуканість вашого будинку. Якщо у вас вже є ворота, які ідеально вписуються в екстер'єр вашого будинку, то їх автоматизація додатково додасть естетики навіть самим вишуканим воротах.
  5. Профіт - збільшення вартості майна. Автоматизовані ворота є одним з найбільш надійних інструментів щодо збільшення оціночної вартості майна. Не рідко при оцінці будинку брокери враховують також безпеку і комфорт.

Автоматика і приводи для автоматизації воріт від Маркет Оскар, це весь спектр устаткування і робіт з гарантією в Києві та Київській області. Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями. Звертайтесь за телефонами: 068-884-72-93, 066-207-32-23 або на електронну пошту globalcokiev@ukr.net.

Інші статті