Кошик
184 відгуків
Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

П'ять причин встановити автоматику для воріт

П'ять причин встановити автоматику для воріт
  1. Удобство. Подъезжая к дому в дождливую или снежную погоду после тяжелого рабочего дня, последнее что вы захотите сделать это выйти из машины, открыть ворота, проехать на территорию, снова выйти и закрыть ворота. С автоматизацией ворот весь этот процесс займет несколько секунд и при этом не будет необходимости выходить из машины. Нажав кнопку на пульте ДУ вы не только не покидаете комфорт машины, но и будете уверены, что ворота надежно закроются за вами. Кроме того вы в состоянии открыть свои ворота для друзей и семьи, не выходя из вашего дома.
  2. Безпека. Безпека є однією з основних причин занепокоєння для багатьох домовласників. Один із способів підвищити безпеку вашого майна – автоматизація воріт. Автоматичні ворота надійно захистять ваше майно від небажаних гостей, а також дадуть можливість самому контролювати доступ на вашу територію.
  3. Спокій. Кожен батько в першу чергу турбується про безпеку своїх дітей. Коли дитина грає у дворі, батьки із занепокоєнням стежать щоб він не вибіг на вулицю, де часом буває жвавий рух. Автоматизація воріт поверне вам спокій та дасть можливість контролювати вхід і вихід, так як без вас дитина не зможе відкрити ворота.
  4. Естетика. Автоматичні ворота безсумнівно додадуть стиль і вишуканість вашого будинку. Якщо у вас вже є ворота, які ідеально вписуються в екстер'єр вашого будинку, то їх автоматизація додатково додасть естетики навіть самим вишуканим воротах.
  5. Профіт - збільшення вартості майна. Автоматизовані ворота є одним з найбільш надійних інструментів щодо збільшення оціночної вартості майна. Не рідко при оцінці будинку брокери враховують також безпеку і комфорт.

Автоматика і приводи для автоматизації воріт від Маркет Оскар, це весь спектр устаткування і робіт з гарантією в Києві та Київській області. Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями. Звертайтесь за телефонами: 068-884-72-93, 066-207-32-23 або на електронну пошту globalcokiev@ukr.net.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner