Кошик
184 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Вісім рад по підготовці та встановлення автоматики на ворота для безперебійної роботи

Вісім рад по підготовці та встановлення автоматики на ворота для безперебійної роботи
  1. Робота воріт. Перед автоматизацією переконайтеся, що ворота працюють належним чином у ручному режимі. Автоматизація не усуне проблеми неправильної установки воріт і зменшить термін її корисного використання.
  2. Ворота на схилах. Уникайте встановлення воріт на нерівних ділянках з ухилом, так як це потребує додаткове тягове зусилля і дасть навантаження на автоматику. Установка автоматики на такі ворота можлива, але при можливості краще уникнути цього.
  3. Перед установкою. Переконайтеся, що обране устаткування підходить по всім параметрам і характеристикам, які вказав виробник. В зворотному випадку це може послужити причиною відмови у гарантії.
  4. Підземні приводи. При установці підземних приводів необхідно правильно провести дренажно-осушувальні роботи, так як попадання вологи в привід може привести до його поломки. І найголовніше, вибір даних приводів здійснюється на стадії проектування з-за великого обсягу підготовчих робіт по фундаменту.
  5. Навколишнє середовище. Необхідно врахувати умови навколишнього середовища, зокрема, вплив вітру на ворота. Навіть ворота з просвітами мають певну ступінь опору, а ворота зашиті суцільно будуть як парус в сильний вітер. Тому при підборі автоматики, крім ваги воріт, враховується вітрове навантаження, що становить 60 кг на кв. м.
  6. Засоби відкриття воріт. При виборі автоматики необхідно заздалегідь передбачити за допомогою чого будуть відкриватися ворота. Ось лише деякі з можливих варіантів: а) пульт ду, б) кнопка-ключ, в) зонд детектори транспортних засобів і р) GSM модуль (через мобільний телефон).
  7. Доступ відвідувачів. Перед установкою необхідно вирішити питання доступу на територію пішоходів. Установка хвіртки з домофоном вирішить цю задачу. Також на деяких приводах є режим «хвіртки», коли ворота відкриваються на необхідну для проходу людей ширину, що дозволяє контролювати доступ, а також є ефективним засобом економії.
  8. Качественная установка. Монтаж и установка автоматических приводов должна быть осуществлена профессиональным монтажником, который знаком с характеристиками и особенностями данного привода. На первый взгляд кажется, что установив привод самому можно сэкономить деньги на монтаж, но в случае поломки можно лишиться гарантийного обслуживания привода. Установка монтажником компании-продавца будет стоить чуть дороже, но при этом устранит все риски, а компания будет нести полную ответственность.

Якісна автоматизація ваших воріт у Києві та Київській області від Маркет Оскар. Весь спектр обладнання та робіт з гарантією. Звертайтесь за телефонами: 066-207-32-23, 063-601-01-10, 068-846-72-93 або на електронну пошту globalcokiev@ukr.net.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner