Серія SM являє собою багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує функції інвертора, контролера заряду від сонячних батарей MPPT і зарядного пристрою для забезпечення безперебійного живлення.
Модель: СМ-3.2квт-24в
Функції
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Довжина, мм | 348 |
| Індикація | LCD |
| Вихідна напруга, В | 230В +-8% |
| Діапазон вхідної напруги, В | 100-270 |
| Максимальний струм заряду, А | 80А |
| Кількість фаз | 1 |
| Підключення живлення | клеми |
| Напруга акумуляторів,В | 24 |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від підвищеної та зниженої напруги | є |
| Маса, кг | 5,5 |
| Частота, Гц | 50 |
| Тип | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Ширина, мм | 282 |
| Номінальна потужність, кВт | 3,2 |
| Виробник | Allure Prime |
| Висота, мм | 105 |
Бренд Україна, виробник Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALLURE PRIME |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перегріву | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перевантаження | Да |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Тип ДБЖ | MPPT |