Кошик
184 відгуків
Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Фільтри
Ціна
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Автоматика для секційних воріт Marantec

Німецька якість вже давно стало своєрідним брендом. Досить дізнатися, що товар вироблений в Німеччині, і підвищена увага до нього гарантовано. Особливо, якщо це стосується німецьких автомобілів або автоматичних електроприладів. Наприклад, автоматики для секційних гаражних воріт Marantec, яку ви можете замовити в інтернет-магазині «Маркет Оскар». Компанія Marantec має понад піввіковою історією і добре відома в усьому світі, завдяки своєму чудовому якості, а також ретельному контролю виробленої продукції. При розробці понад-надійних приводів для секційних гаражних воріт Marantec використовуються самі сучасні запатентовані технології, інновації. Купуючи дане обладнання у нас, ви забезпечуєте свої ворота безвідмовної автоматикою, суттєво підвищуючи їх функціональність.

 

Електричні приводи для секційних гаражних воріт Marantec

В асортименті нашого магазину представлено такі приводи для секційних гаражних воріт Marantec:

  • Comfort50;
  • Comfort60;
  • Comfort270;
  • Comfort280;

Менеджери «Маркет Оскар» допоможуть підібрати потрібну модель приводу, в залежності від його призначення і способу використання – побутового або напівпромислового. Виробник заявляє десятирічний термін служби обладнання, після чого, можливо, знадобиться замінити деякі деталі, схильні до зносу, і система знову буде готова виконувати поставлені перед нею завдання з колишньою ефективністю.

 

Ефективна автоматика для секційних гаражних воріт Marantec

Автоматика для секційних гаражних воріт Marantec виділяється великою гнучкістю налаштувань. Монтажник зможе налаштувати пристрій індивідуально під ваші вимоги, враховуючи всі побажання клієнта і умови роботи устаткування. Автоматична система забезпечена інформативним екраном, на який виводяться всі необхідні повідомлення, включаючи інформацію про можливі помилки і варіанти їх усунення. Гарантійний термін обслуговування автоматики становить 5 років (при замовленні додаткової гарантії).

Для замовлення керуючих автоматичних систем Marantec ви можете скористатися телефоном, електронною поштою або оформити замовлення на сайті. Співробітники «Маркет Оскар» відповість вам найближчим часом, професійно проконсультують і організують доставку товару в будь-який регіон України. Наша продукція обов'язково вам сподобається!

Стельові приводи Марантек зарекомендували себе як досить надійне рішення для приватного і напівпромислового використання. Завдяки застосуванню передових технологій і якісних матеріалів термін служби гаражного приводу становить щонайменше 10 років (до заміни деталей, які піддаються природньому зносу в процесі роботи). Широкий функціонал дозволить монтажникові підібрати оптимальний режим роботи автоматики. Будуть враховані всі побажання замовника. Інформативний дисплей гаражної автоматики Marantec і функція самодіагностики завжди повідомлять користувачеві не тільки про можливу помилку в роботі устаткування та спосіб її усунення.

Гарантия на всю лінійку становить 5 років за умови придбання розширеної гарантії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner