Дизельний генератор Malcomson ML10000-DE1S – це потужне та надійне джерело електропостачання, яке може забезпечувати електроенергією багато різноманітних однофазних споживачів.
Максимальна потужність генераторної установки складає 8,5 кВт, що дозволяє забезпечити автономним енергоживленням будь-який приватний будинок або невеликий комерційний об’єкт.
Характеристик
| Основні | |
| Об’єм двигуна, см.куб | 667 |
| Тип генератора | Дизельний генератор |
| Виробник | Malcomson (Великобританія) |
| Модель | ML10000-DE1S |
| Максимальна потужність, кВт | 8.5 |
| Вид палива | Дизель |
| Номінальна потужність, кВт | 8 |
| Вихідна напруга, В | 220В-однофазне |
| Тип запуску | Електростартер |
| Виконання | Капот |
| Спосіб охолодження | Повітряне |
| Двигун | 1102F(E), 1-циліндровий |
| Сфера застосування | Побутовий |
| Габаритні розміри, ДхШхВ (мм) | 1100x645x795 |
| Маса, кг | 235 |
| Місткість паливного баку, л | 15 |
| Тип уcтановки | Пересувний (на колесах) |
| Частота обертів двигуна, об/хв | 3000 |
| Гарантія, міс | 24 |
|
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Malcomson |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип топлива | Дизельное |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 8 кВт |
| Максимальная мощность | 8.5 кВт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | 1102F(E) |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1100 мм |
| Высота | 795 мм |
| Ширина | 645 мм |
| Вес | 235 кг |