Кошик
181 відгук

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Ворота, шлагбаумы, автоматика для ворот. Маркет Оскар.
Контакти
Ворота, шлагбауми, автоматики для воріт. Маркет ОскарОлександр
Ревуцького 5, Київ, Україна
+380 (68) 107-50-10
Мапа
+380 (68) 107-50-10

Автоматичні шлагбауми

Автоматичні шлагбауми

Шлагбаум є засобом перегородження або відкриття руху на території, що охороняється. Являє собою стрілу (рейку), зафіксовану на одному кінці і рухається знизу вгору – на іншому. Кут відкриття досягає 90 градусів. На відміну від воріт, він дає можливість більш оперативно перегороджувати шлях, але слабо захищає від проникнення невеликих об'єктів і людей.
Основна мета використання шлагбаума – контроль руху транспорту на закритих територіях і об'єктах. За способом управління їх ділять на механічні та автоматичні. Перші бувають:

  • горизонтальні (поворотні, відкатні);
  • вертикальні;
  • індивідуальні паркувальні (блокатори).

Не обладнані якими-небудь додатковими електричними пристроями. Відкриття відбувається в ручному режимі. Для полегшення процесу фіксований кінець стріли може бути обладнаний противагою, пружиною. Між собою відрізняються способом відкриття і напрямком руху стріли. Використовуються, як правило, в місцях з низькою частотою відкриття.
Автоматичні шлагбауми:

  • електромеханічні;
  • гідравлічні.

В автоматичних пристроях принцип дії той же, що і в механічних, але стріла приводиться в дію за допомогою автоматики. Електромеханічний шлагбаум приводиться в рух з допомогою електроприводу. Найпоширеніший вид перегородження. Простий в конструкції і експлуатації, не вибагливий до погодно-кліматичних умов. У гідравлічних механізмах стріла приводиться в дію за допомогою гідравлічного приводу. Найдорожчі, але і самі надійні пристрої. Працюють плавно і тихо. Досить дорогі в обслуговуванні, ламаються вкрай рідко.
За величиною пропускної здатності електричні шлагбауми поділяються на три групи:

  • з низькою (не більше 100 підйомів і опускань);
  • з середньою частотою (300-400 разів у день);
  • з високою пропускною здатністю (близько 1000-1200 раз на добу).

При виборі пристрою слід звернути увагу на наступні параметри:

  • ширина проїжджої частини. Чим ширше проїзд, тим довше стріла шлагбауму;
  • інтенсивність роботи. Якщо навантаження на пристрій не велика, але розподіляється нерівномірно, варто брати шлагбаум з більш високою пропускною здатністю;
  • швидкість руху стріли. Чим інтенсивніше регульований потік, тим коротше стріла, але вище швидкість руху.

У Києві можна придбати шлагбауми, в основному, провідних італійських виробників: Faac, Nice, Came. Не залежно від виробника, пропоновані пристрої, по суті, схожі між собою. Відмітною особливість фірми Faac є виробництво гідравлічних шлагбаумів, в яких стріла приводиться в рух з допомогою гидропомпы (гідроциліндра).

Інтернет магазин "Маркет Оскар" пропонує широкий вибір оригінальних шлагбаумів виробництва Італія, Росія, Китай. Щоб правильно вибрати і встановити шлагбаум зв'яжіться з нашим консультантом по телефону: 066-207-32-23, 068-846-72-93, 063-601-01-10.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner